Android Hızlı Kullanma Kılavuzu

Android Hızlı Kullanma Kılavuzu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android Hızlı Kullanma Kılavuzu, Android uygulama marketi Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Android Kullanma Kılavuzu kitabı.

Android Hızlı Kullanma Kılavuzu, Android işletim sistemi kullanımında yetersiz veya tecrübesiz olduğunu düşünen kullanıcılar için hazırlanan ücretsiz bir kitap. 26 sayfadan oluşan kitap içerisinde Android kullanımı hızlı ve yeterli şekilde anlatılıyor.

Eğer iOS yada diğer işletim sistemlrini kullandıktan sonra Android'e geçme kararı aldıysanız yada ilk defa bir akıllı telefon (Android) satın almak istiyorsanız bu kitap sayesinde, Android işletim sistemini kullanırken gerekli olan temel bilgileri yarım saat içerisinde öğrenebiliyorsunuz.

Kitap yazının başında da belirttiğim gibi tecrübesiz yani yeterli bilgiye sahip olmayan Android kullanıcıları için de oldukça yararlı olabilir. Android'e yeni geçiş yapan bir kullanıcıysanız ve çevrenizde size yarıdm edecek kişiler yoksa, bu kitap size yardım ederek hızlı bir şekilde android kullanımınızı geliştirebilir.

Android Hızlı Kullanma Kılavuzu kitabını ücretsiz olarak indirerek kullanabiliyorsunuz fakat indirirken Google Play Store sizden kredi kartı bilgilerinizi girmenizi istiyor. Google Play'in kitap indirme işlemlerinde standart olarak uyguladığı bu adımın bu kitap ile herhangi bir ilgisi yoktur ve indirdikten sonra herhangi bir ücretlendirme söz konusu değildir.