Android Lollipop Keyboard (Android)

Android Lollipop Keyboard

Android Lollipop Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android Lollipop Keyboard, Google'ın en yeni klavyesini Android cihazınızda kullanmanıza izin vermektedir.

Google’ın büyük yenilik ve iyileştirmeler içeren mobil işletim sistemi Android Lollipop'un varsayılan klavyesini şimdiden Android telefonunuzda denemek istiyorsanız Anroid Lollipop Keyboard uygulamasını mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Materyal tasarımın hakim olduğu ve açık / koyu tema seçenekleri ile gelen klavye, root işlemi gerektirmemekte.

İlk olarak Nexus 6 ve Nexus 9 cihazlarının ardından HTC, Samsung, LG, Sony ve diğer markaların tepe modellerinde deneyimlenebilecek olan Android L uzun adıyla Lollipop işletim sisteminde kullanılan klavyeyi tüm Android telefonlara taşıyan Android Lollipop Keyboard, QWERTY, QWERTZ, AZERTY, Dvorak, Colemak, ve PC düzenini desteklemekte ve 4 farklı tema seçeneği ile gelmekte.

Google’ın en yeni klavyesini Android cihazınızda denemek için izlemeniz gereken adımlar oldukça basit. APK dosyasını indirip yükledikten sonra tek yapmanız gereken dil ve giriş ayarlar menüsüne gitmek ve Google klavyesini varsayılan olarak seçmek. Farklı bir tema kullanmak içinse klavye ayarlarından 4 farklı temadan tercih ettiğinizin üzerine dokunmanız yeterli.

YORUMLAR