Angry Bull Revenge 3D 1.0 (Android)

Angry Bull Revenge 3D

1.0
Angry Bull Revenge 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Bull Revenge 3D, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Angry Bull Revenge 3D, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu. Kızgın bir boğayı yönettiğimiz bu oyunda içimizdeki öfkeyi ortaya çıkarıyor ve şehri darmadağın edene kadar durmuyoruz. Şiddet öğesi içermesine rağmen çok küçük yaştaki çocuklar hariç herkesin oynayabileceği bu oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Her yıl geleneksel hale gelen ve İspanya'da düzenlenen Boğa Güreşlerini duymayan yoktur diye tahmin ediyorum. Kızgın boğalar serbest bırakılır ve matadorların kırmızı rengi göstermesiyle adeta deliye dönerler. Bir süre sonra işin içinden iyice çıkılmaz hale gelinir ve o dönemde ana haber bültenlerini süsleyen enstantaneler ortaya çıkar. Neler olduğunu tahmin ettiğinizi biliyorum; yaralı insanlar ve çılgınlar gibi koşan kızgın boğalar.

Peki bu geleneksel güreşler bir oyun olsaydı nasıl olurdu?
Angry Bull Revenge 3D, kızgın bir boğayı yönettiğimiz eğlenceli bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Çok kızgınız ve hıncımızı almamız gerekiyor. Yabani bir boğa olarak şehre bırakılmışız ve heyecan verici bir macera bizi bekliyor. Yeri geliyor insanlara saldırıyor, yeri geliyor araçlara zarar veriyoruz. Yani bir şehri mahvetmek için gerekli olan öfkeye fazlasıyla sahibiz. Gerçekçi bir şehir ortamında ve kolay bir oynanış mekaniğiyle eğlenceli vakit geçirebileceğimiz bir oyunla karşı karşıyayız.

İçinizdeki öfkeyi serbest bırakmak isterseniz bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR