Angry Lion Attack 3D 1.0 (Android)

Angry Lion Attack 3D

1.0
Angry Lion Attack 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Lion Attack 3D, vahşi doğa simülasyonlarından hoşlanan oyunseverlere hitap eden bir oyun.

Angry Lion Attack 3D, vahşi doğa simülasyonları kategorisinde yer alan, etkileyici bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda, şehre inen vahşi bir aslanın kontrolünü üstleniyor ve çevrede bulunanlara adeta dehşet saçıyoruz.

Oyunda kullanılan grafikler beklentilerimizi karşılamakta zorlanmıyor. Elbette bir bilgisayar kalitesinde görseller beklemek hata olur fakat mobil platformda değerlendirecek olursak Angry Lion Attack 3D fazlasıyla iyi.

Angry Lion Attack 3D'de kullanılan kontrol mekanizması rahatlıkla komutlarımıza cevap verebiliyor. Kısa bir alışma sürecinden sonra direkt olarak aslanı istediğimiz gibi kontrol edebilecek seviyeye geliyoruz.

Oyunda çok fazla kural olmadığının da altını çizelim. Görevlerden ziyade başıboş dolaşıp dilediğimizi yapabilme şansına sahip oluyoruz. Büyük bir şehir ortamında bulunduğumuz için yapabileceklerimizin kapsamı epey geniş.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Angry Lion Attack 3D, simülasyon oyunlarına ilgi duyanların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.