Angry Shark Simulator 3D 1.4 (Android)

Angry Shark Simulator 3D

1.4
Angry Shark Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Shark Simulator 3D, köpek alığı olup deniz kenarında eğlenen insanlara saldırıp eğlenebileceğiniz bir Android simülasyon oyunu.

Angry Shark Simulator 3D, dev, vahşi ve tehlikeli bir köpek balığını kontrol edeceğiniz ve önünüze çıkan her şeyi yiyebileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu. Uzun süredir benzer simülasyonlar uygulama marketi üzerinde bulunuyor fakat Angry Shark Simulator 3D gördüklerim arasında en iyilerinden bir tanesi.

İnsan yada robot olmak yerine köpek balığı olacağınız oyunda, gücünüzün avantajını kullanarak sahilde eğlenen masum insanlara zulmedebilir ve onları yok edebilirsiniz. O kadar büyük bir köpek balığı oluyorsunuz ki, tekneleri ve yatları bile bir kerede yutabiliyorsunuz.

Her biri farklı olan 30 görev bulunan oyunda, seçebileceğiniz 3 farklı köpek balığı türü bulunuyor. Bu köpek balıklarının ortak noktası ise hepsinin çok vahşi ve tehlikeli olması.

Hem sahil hem de deniz kısmında oldukça gerçekçi çalışan fizik motoru sayesinde oyunun oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Fizik motoru dışında oyunun 3 boyutlu grafikleri de gayet başarılı şekilde hazırlanmış.

Kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm oyunlardan bir tanesi olan Angry Shark Simulator 3D'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilmeniz mümkün. Oyunu indirip kurudktan sonra oyuna hemen başlayın. Köpek balığının kontrolünü ekranın sol ve sağ altındaki yön ve atak tuşları ile sağlamanız gerekiyor. İlk başta zor gelebilecek olsa da, alıştıktan sonra çok rahat yönlendireceğinize eminim.

YORUMLAR