Animal Voyage: Island Adventure (Android)

Animal Voyage: Island Adventure

Animal Voyage: Island Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz simülasyon oyunudur.

Bulmaca ve şehir yönetimi tarzlarını bir araya getiren Animal Voyage: Island Adventure, iOS cihazlardan sonra Android cihazlara da gelmiş ve hatta 5 milyondan fazla indirilmeyle başarısını çoktan kanıtlamış.

Animal Voyage: Island Adventure oyununda kendinize egzotik yaratıkların olduğu bir cennet yaratıyorsunuz. Bir adada yaşayan bu hayvanlar sel yüzünden evlerinden ayrılmak zorunda kalıyor. Siz de bu hayvanlara yardım ediyor ve her şeyi tamir ederek eski haline getiriyorsunuz.

Bunun için size bazı görevler veriliyor ve bu görevleri tamamlamak için mini oyunlar oynayıp başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Farklı türde oyunları bir araya getiren bu oyun her yaştan oyuncunun beğenisini kazanacak türden.

Oyunu ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabiliyorsunuz. Ilk indirdiğinizde karşınıza çıkan rehber ile oyunu nasıl oynayacağınızı öğrenebiliyorsunuz. Ardından da nadir bulunan hayvanları keşfe çıkabiliyorsunuz.

Ayrıca yarattığınız dünyanınızı kendi hayallerinizdeki gibi dekore edebiliyor ve hayvan dostlarınızın yaşaması için mükemmel bir yer haline getirebiliyorsunuz. Kısaca her şey dahil bir oyun diyebiliriz.

Eğer siz de bu tarz şehir yönetimi oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.