Anomaly Defenders (Android)

Anomaly Defenders

Anomaly Defenders
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anomaly Defenders ,yüksek kaliteye sahip bir mobil kule savunma oyunudur.

Anomaly Defenders eğer tower defence - kule savunma türündeki mobil oyunları seviyorsanız hoşunuza gidecek olan bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Anomaly Defenders'da uzayın derinliklerinde geçen bir hikayeye tanık oluyoruz. Anomaly serisinin önceki oyunlarında oyuncular insanları yöneterek uzaylıların gezegenlerini işgal etmelerini önlemeye çalışmışlardı. Anomaly Defenders'da ise insanların yerine uzaylıların kontrolünü alıyoruz ve insanların başlattığı karşı atağa karşı anavatanımızı korumaya çalışıyoruz. Bu iş için elimizdeki teknolojiyi en iyi şekilde kullanmalı ve kilit noktalara savunma sistemlerimizi yerleştirerek insanları durdurmalıyız.

Anomaly Defenders benzer kule savunma oyunlarından farklı olan ve Anomaly Defenders'ı özel yapan özelliklere sahip olan bir oyun. Anomaly Defenders'da topraklarınıza saldıran insanlar savunma kulelerinizin yanında geçip gitmiyor. İnsanlar bir yandan ilerlerken diğer yandan da savunma kulelerinize saldırmaktalar. Bu nedenle oyunda sürekli dikkatli olmanız gerekiyor ve acil kararlar alarak yardıma ihtiyaç duyan kulelerinize destek birlikleri göndermeniz gerekiyor.

Anomaly Defenders derin teknoloji ağacıyla kulelerinizi geliştirmeniz için farklı seçenekler sunuyor. Hasar gören kulelerinizi tamir edebiliyorsunuz. 8 farklı kule türünün yer aldığı oyunda 24 özel bölüm 3 farklı zorluk seviyesiyle oyunculara sunulmakta.

YORUMLAR