Aöf Ders Notları

Aöf Ders Notları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aöf Ders Notları, Açıköğretim sınavlarına hazırlanma sürecinde olan kullanıcılara yardım etmek amacıyla geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Aöf Ders Notları, adından da net olarak anlayacağınız Açıköğretim Fakültesi sınavlarına çalışanlar için hazırlanan bir not uygulaması. El yazıları ve görseller ile hazırlanan ders notları sayesinde AÖF sınavlarına daha iyi çalışabilir ve böylelikle daha yüksek notlar alabilirsiniz.

Sadece ders notlarından ibaret olmayan uygulama içerisinde testler de bulunuyor. Bu testleri çözerek kendinizi AÖF sınavına daha iyi hazırlayabiliyorsunuz. Çalıştığınız konular ile ilgili testler çözerek, konuları pekiştirmek en güzel çalışma methodlarından bir tanesi. Bu yöntemi uygulamanıza olanak sağlayan uygulama sayesinde AÖF sınavlarına Android telefon ve tabletleriniz ile hazırlanabiliyorsunuz.

Ders notları ve testler dışında ise soru sorma, genel bilgiler, duyurular ve özel mesajla soru sorma bölümleri sayesinde AÖF sınavı ile ilgili eksikliklerinizi ve merak ettiklerinizi öğrenebiliyorsunuz. Özellikle takıldığınız soruları sorarak cevabını öğrenmenizi sağlayan bölüm sayesinde bir çok bilmediğiniz sorunun yanıtını bulabiliyorsunuz.

AÖF sınavına hazırlananlar içim kullanımı pratik ve son derece yararlı bir uygulama olan Aöf Ders Notları uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR