AÖF Soru (Android)

AÖF Soru

AÖF Soru
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AÖF Soru, Açık Öğretimde okuyan yada okuyacak kişiler için geliştirilen detaylı, eğitici ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Açık Öğretim Fakültesi'nde okuyan herkesin Android telefonları ve tabletleri üzerinden kullanabileceği AÖF Soru uygulaması ücretsiz olarka daha önceki AÖF sınavlarında çıkan tüm soruları sizlere sunuyor. Önceki dönemlerde çıkan sorulara çalışarak kendinizi bir sonraki sınavlara hazırlamak artık bu uygulama gerçekten kolay.

Genelde Google'a girerek aratılan önceki dönem sorularına ulaşabilmek için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve cihazınıza kurmak. Ders seçimi, yıllara göre sınav listeleri, tek tık ile cevapları görme ve akademik takvim uygulama içerisinde yer alam bölümler.

Kullanmaya başlarken ilk olarak yapmanız gereken bölüm seçmeniz. Daha sonra aldığınız derslere göre ders ekleyip çıkaracak ve kendi sorularınızı listeleyeceksiniz. Oldukça güzel ve kolay kullanıma sahip arayüzü sayesinde uygulamayı kullanırken herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

AÖF sınavlarınıza hazırlanırken size yardım edecek en güzel uygulamalardan bir tanesi olan AÖF Soru'yu tüm Android cihaz sahipleri ücretsiz olarak kullanabilir.

YORUMLAR