App Eater 1.3.0 (Android)

App Eater

App Eater
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

App Eater, Android telefon ve tabletlerinizden kaldırmak istediğiniz uygulamaları hızlıca silmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir.

App Eater, kullanışlı anasayfa widgetları ile birlikte gelen bir uygulama silme uygulamasıdır. Eğer mobil cihazlarınıza sık sık yeni uygulamalar indirip yüklüyorsanız ve telefonunuzun zaman içerisinde bu uygulamalar yüzündne performans kaybı yaşadığını düşünüyorsanız yapmanız gereken şey temizlik. Öncelikle kullanmadığınız uygulamaları hemen cihazınızdan silerek performans artışı sağlayabilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan cihazlarda uygulamaları ayarlkar menüsünden kaldırabiliyorsunuz. App Eater bu işlemi daha kolay ve hızlı yapmanızı sağlayacak. Ama ilk cümlemde dediğim gibi, bu uygulama özellikle çok fazla uygulama indirip yükleyenler için daha uygun olacaktır.,

Ücretsiz ve reklamsız olması uygulamayı daha kullanışlı hale getiriyor diyebilirim. Widgetlar üzerinden en son yüklenen uygulamaları, en son kullanılan uygulamaları yada en çok kullandığınız uygulamaları hemen silebilirsiniz.

Bilgisayarlarımızda silemediğimiz program yada dosyalar için kullandığımız program kaldırma / silme programlarını anımsatan App Eater, mobil cihazınızdaki gereksiz uygulamaları düzenli olarak silmenizi sağlar ve böylece cihazınızın hem hafızası daha boş kalır hem de daha fazla performans ile çalışır. Uygulamayı denemek isterseniz Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.