App Sharer+ 2.2.6 (Android)

App Sharer+

App Sharer+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

App Sharer+, arkadaşlarınız ile kolay ve hızlıca uygulama paylaşmanızı sağlayan ücretsiz ve yararlı bir Android uygulaması.

App Sharer+, kendi Android telefon ve tabletlerinizde kullandığınız uygulamaların ister linklerini isterseniz de apk dosyalarını arkadaşlarınız ile paylaşabilmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması. Son derece kolay kullanıma sahip olan App Sharer+, sunduğu farklı paylaşım seçenekleri sayesinde ister link gönderme, isterseniz e-posta ile apk dosyası gönderme, isterseniz de Google Drive ve Dropbox üzerinden apk dosyası paylaşımı yapabiliyor.

Uygulama paylaşımı yapmak çoğu zaman mobil cihazlar üzerinde zahmetli olabiliyor. Özellikle yeni fakat popüler olmayan uygulamalar keşfettiğinizde arkadaşlarınızın bu uygulamayı uygulama marketi üzerinde bulması zor olabilir. Bu nedenle uygulamanın adı yerine direkt olarak adresi, apk'sı yada barkodunu paylaşabileceğiniz App Sharer+ oldukça yararlı olabiliyor.

Özellikle mobil cihazlar konusunda deneyimli ve farklı uygulamalar denemeyi seven bir kullanıcıysanız, kullanarak beğendiğniz uygulama ve oyunları bu uygulama sayesinde arkadaşlarınız ile hemen paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • Uygulama market linki paylaşma
  • E-posta, Google Drive, Dropbox, Facebook, Twitter vb. üzerinden apk dosyası gönderimi
  • Birden çok ıuygulama seçimi
  • Paylaşılan uygulamaları çalıştırma

Android mobil cihaz kullanıcılarının uygulama paylaşımı yapabilmesi için pratik bir yol sunan App Sharer+'ı ücretsiz olarak indirip göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR