APPoint Lite

APPoint Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

APPoint Lite uygulaması ile farklı uygulamalar ve oyunlar arasında geçiş yapabilir ve daha hızlı bir Android kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

APPoint Lite, Android tablet ve akıllı telefon sahipleri için tasarlanmış kapsamlı bir görevler arası geçiş uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi akıllı telefonların temel görevleri arasında multitasking dediğimiz ve birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırabilme özelliği mevcut.

Uygulamada tam olarak dört farklı kategori bulunuyor. Bu kategoriler; oyunlar, uygulamalar, araçlar ve sistem uygulamaları yer alıyor. Cihazınızın arkaplanında çalıştırdığınız uygulamaları tek bir tıkla görebilir ve bu uygulamalar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Uygulamanın en iyi yanları arasında kişiselleştirilebilir özellikler yer almakta. Görünüşü ve renkleri dilediğiniz gibi değiştirebilir ve daha kişisel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Özellikler;

  • Favori uygulamalarınız ekleyebilir ve bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz
  • Arayüzü dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz
  • GPS özelliğini açıp kapatabilirsiniz
  • WiFi açıp kapatabilirsiniz
  • Bluetooth’u açıp kapatabilirsiniz

Eğer siz de mobil cihazınızda birçok görevi aynı anda kullanıyor ve bu görevi daha organize bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız APPoint Lite’yi mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR