AppZapp - Top Apps & Sales

AppZapp - Top Apps & Sales
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AppZapp - Top Apps & Sales ile Google Play üzerindeki fırsatlardan haberdar olabilirsiniz

AppZapp eğer Google Play üzerinde düzenlenen indirim kampanyaları ve fiyat düşüşü gibi durumlardan haberdar olmak istiyorsanız sizin en büyük yardımcınız olacak ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Google Play üzerinde hergün yüzlerce indirim kampanyası düzenleniyor. Eğer bir uygulamayı satın almak istiyorsanız ve uygulamayı satın almak için herhangi bir indirim yapılmasını bekliyorsanız bu işin takibi oldukça zor olmaktadır. Hergün uygulamanın Google Play Store sayfasını ziyaret etmek yerine bu işi sizin için otomatik olarak yapabilecek bir uygulama işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

AppZapp - Top Apps & Sales Google Play üzerindeki uygulamaları sık aralıklarla ve hızlı bir şekilde analiz eder ve fiyat düşüşü yaşanan uygulamaları bir araya getirerek listeler. Uygulama bulunan sonuçları oldukça düzenli bir şekilde listeleyebiliyor ve aradığınız uygulamaya erişmenizi daha kolay kılıyor.

AppZapp - Top Apps & Sales'in en güzel yönü satın almak istediğiniz uygulamalar için fiyat düşüşü alarmları oluşturabilmeniz. Bu sayede fiyatı düşen uygulamalar ile ilgili olarak AppZapp - Top Apps & Sales size anında bildirimler veya e-postalar yollayabiliyor. Bu sayede uygulama indirimlerini takip etme derdinden kurtuluyorsunuz.

Eğer Google Play üzerindeki fırsatları takip etmek istiyorsanız AppZapp - Top Apps & Sales vazgeçilmez bir uygulama olacaktır.

YORUMLAR