Aptoide 9.1.0.0 (Android)

Aptoide

Aptoide
ÜCRETSİZ
2  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android uygulama marketi uygulaması Aptoide, içinde onlarca uygulama bulabileceğiniz bir platform olarak hizmet veriyor.

Aptoide uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının yeni uygulamalara erişebilmek ve aynı zamanda varolan uygulamalarını en hızlı yoldan güncellemek için kullanabilecekleri ücretsiz Android marketleri arasında yer alıyor ve Google Play'deki kısıtlamaların mevcut olmaması sayesinde en yeni uygulamalara ve güncellemelere hemen ulaşabiliyorsunuz.

Google'ın sıkı politikaları nedeniyle en son uygulama ve güncellemelere erişememekten şikayetçiyseniz Aptoide uygulamasından faydalanarak tüm bunlara olabildiğince erken bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde bulunan tüm kategoriler ve sayfalar sayesinde diğer marketlere göre oldukça kolay bir şekilde aradığınız tüm uygulamaları da keşfedebiliyorsunuz.

Aptoide Market Nedir?

Aptoide Market'in daha sıkı bir şekilde denetlenmesi sayesinde Google Play'de karşılaşılan saçma ve kalitesiz uygulamalara denk gelme olasılığınız da oldukça düşük. Android cihazınızda hali hazırda yüklü olan uygulamaların da Aptoide tarafından tanınması sayesinde güncellemeleri direkt olarak bu uygulama üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Geçmişte indirdiğiniz uygulamaların kaldırılması ve yönetilmesi işlemleri de yine uygulama içerisinden tamamlanabiliyor. Facebook hesabınızla giriş yapmanız durumunda uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınızın sahip oldukları uygulamaları da görebiliyor ve onların gerçekleştirdikleri işlemler akışınızda beliriyor.

Yeni ve yenilikçi bir Android market arayanların kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gerekiyor. Uygulamayı kurabilmek için yabancı kaynaklardan uygulama kurabilme özelliğini telefonunuzun güvenlik menüsünden aktif hale getirmeyi de unutmamalısınız.

Aptoide Nasıl Kullanılır?

Aptoide, temelde Google Play Store üzerinde bulamadığınız uygulamaları aramak için kullanabileceğiniz alternatif bir uygulama marketi olarak hizmet vermektedir. Bu marketin içerisinde bazen uygulamaların eski sürümleri bazen de beta sürümlerini bulmanız dahi mümkündür. 

Bunun dışında bildiğiniz gibi bazı uygulama üreticileri geliştirdikleri uygulamalarını Google Play üzerinden yayınlamak istemeyebiliyorlar. Gelirlerini Google Play ile paylaşmak istemeyen geliştiricilerin büyük kısmını oluşturduğu bu grup, kendi uygulamalarını genellikle alternatif uygulama marketleri içerisine koyuyorlar. 

Böylesine bir uygulamayı edinmek istiyorsanız öncesinde Aptoide gibi bir uygulamayı telefonunuza ya da tabletinize kurmanız gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirmek için ilk olarak sağ tarafta yer alan Aptoide indir tuşuna basmanız gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra uygulama telefonunuza inecek ve kurulum yapabileceksiniz. Kurulum bittikten sonra uygulamaya tıklayarak, istediğiniz başka uygulamaları içerisinde aratabilirsiniz.

YORUMLAR