APUS Browser 1.1.5 (Android)

APUS Browser

APUS Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

APUS Browser kullanışlı bir mobil internet tarayıcısıdır

APUS Browser keyiifli ve sorunsuz bir internet gezintisi yapabilmeniz için tasarlanmış bir hızlı internet tarayıcısı olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir internet tarayıcısı olan APUS Browser 1 MB'tan küçük bir boyut içerisine zengin özellikleri sığdırmayı başarıyor. APUS Browser'ın yapısı kolay erişimi mükün kılan bir yapı olarak özetlenebilir. Sık kullandığınız web sitelerine kolay ve hızlı erişim için kısayollar oluşturabiliyorsunuz. Bunun yanında tarayıcı üzerinden arama yaparken en çok kullandığınız web sitelrei veya daha önceden ziyaret ettiğiniz sayfalar siz aranacak kelimeleri yazarken öneriler olarak karşınıza çıkıyor. Tarayıcının hangi arama motorunu varsayılan arama motoru olarak kullanacağını da seçebiliyorsunuz.

APUS Browser çok sekmeli internet gezintisini destekliyor. Sekmeler arasında parmak hareketlerinizi kullanarak geçiş yapabiliyorsunuz. Eğer internet gezinti geçmişinizin kaydedilmesini ve kullanım bilgilerinizin toplanmamasını isterseniz tarayıcının incognito - gizli gezinti özelliğinden faydalanabiliyorsunuz.

APUS Browser dahili bir indirme yöneticisine sahip. Bu indirme yöneticisi hem dosya indirme hızınıza katkıda bulunuyor hem de indirdiğiniz dosyalara erişmenizi kolaylaştırıyor. Tarayıcının gece modu gece mobil cihazınızı kullanırken gözlerinizin yorulmasını engelliyor.

YORUMLAR