Araba Park Etme 3D

Araba Park Etme 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Araba Park Etme 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Araba Park Etme 3D eğer sürüş yeteneklerinizi zorlu bir teste sokmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil sürüş simülasyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir park etme oyunu lan Araba Park Etme 3D'de oyuncular araçlarıyla farklı şartlar altında en doğru şekilde park etmeye çalışıyorlar. Oyun boyunca araçlarımızı park ederken zamana karşı mücadele ediyoruz. Bir yandan aracımızı doğru açıya sokmak için uğraşırken diğer yandan zamanın ilerliyor oluşu bize bolca heyecan yaşatıyor.

Araba Park Etme 3D'de oyunculara farklı araç seçenekleri sunulmakta. Oyunda bölümleri tamamladıkça yeni araçların kilidini açabiliyoruz. Araçlarımızı kullanırken farklı kamera açıları arasında geçiş yapabilmemiz de mümkün. Bu sayede park ederken daha rahat görüş elde edebiliyoruz.

Araba Park Etme 3D'nin grafiklerinin genel anlamda ortalama kalitede olduğu söylenebilir. Buna rağmen araç grafikleri ortalamanın üzerinde bir grafik kalitesi sergiliyor.

YORUMLAR