Arapça-Türkçe Sözlük 1.5 (Android)

Arapça-Türkçe Sözlük

1.5
Arapça-Türkçe Sözlük
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arapça-Türkçe Sözlük, tüm Arapça - Türkçe çevirilerinizi kolayca yapmanızı sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir sözlük uygulaması.

Arapça-Türkçe Sözlük, adından da anlayacağınız üzere Arapça - Türkçe çevirilerinizi Android cihazlarınız üzerinde kolayca yapabilmenizi sağlayan gelişmiş ve ücretsiz bir Android sözlük uygulaması.

Uygulamanın gelişmiş olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi 350.000 kelimelik kapasiteye sahip olması. Ayrıca her gün uygulama veri tabanına yeni kelimeler eklenmeye devam ediyor. Böylece hem güncel hem de kendini geliştirmeye devam eden bir sözlük uygulaması diyebilirim.

Arapça veya Türkçe olarak kelime aramaları yapabileceğiniz uygulama ile dilerseniz terim araması da yapabiliyorsunuz. Arapça kelimelerin hem tekil hem de çoğul hallerini arayabiliyorsunuz. Uygulama üzerindeki yazı türü ve büyüklüğünü kendi kullanış biçiminize göre ayarlayabilirsiniz.

Uygulamanın öne çıkan özelliklerinden bir diğeri ise kelime tamamlaması. Yani siz daha kelimeleri yazmadan kelimeler tamamlanır ya da yazabileceğiniz kelimeler önerilir.

İnternet bağlantısı varken online, yokken offline olarak kullanabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize mutlaka indirmenizi ve ihtiyaç duyduğunuzda kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR