Architecture of Radio 0.0.14 (Android)

Architecture of Radio

Architecture of Radio
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Architecture of Radio, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir sinyal takibi uygulamasıdır.

Architecture of Radio, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar için geliştirilmiş bir sinyal izleme aracıdır. Uygulama ile bulunduğunuz alandaki sinyalleri ve veri dalgalarını izleyebilirsiniz.

Sahip olduğumuz mobil cihazların neredeyse hepsi Wİ-Fİ sinyallerini kullanıyor ve durum böyle olunca etrafımızda görünmez bir sinyal duvarı oluşuyor. Çıplak göz ile göremediğimiz bu sinyallerin neye benzediğini merak ediyorsanız bu uygulama sayesinde merakınızı dindirebilirsiniz. Baz istasyonu kuleleri, GPS uyduları ve yönlendiriciler tarafından yayılan sinyallerin görmenize olanak sağlayan uygulama içerisine girdiğimiz dünyanın gerçek boyutunu bize gösteriyor. 

Architecture of Radio uygulaması bir ölçüm aracı değildir. Uygulama ile etrafınızda yayılan sinyalleri görebilirsiniz. Uygulama çevrenizde yer alan sinyalleri 360 derece görselleştirme yaparak çalışıyor. 7 milyon baz istasyonu, 19 milyon Wİ-Fİ yönlendirici ve yüzlerce uydu verisini bünyesinde barındıran uygulama ile neredenyse hiç sinyal kaçırmayacaksınız. 

Architecture of Radio uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza 6.36 TL ödeyerek indirebilirsiniz.

YORUMLAR