Asli Öğretmenliğe Geçiş 4.0 (Android)

Asli Öğretmenliğe Geçiş

4.0
Asli Öğretmenliğe Geçiş
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Asli Öğretmenliğe Geçiş uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan öğretmenlik sınavlarına hazırlanabiliyorsunuz.

Asli Öğretmenliğe Geçiş uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcısı olan öğretmen adayları için hazırlanmış oldukça güzel bir bilgi tekrarı ve haber edinme uygulaması olarak karşımıza çıktı. Adından da anlayabileceğiniz gibi asli öğretmenliğe geçmeden önce gireceğiniz ve 60 puan almanız gereken sınava hazırlanmanız için gereken herşeyi sunan uygulama, böylelikle öğretmenliği biraz daha garanti altına almanıza yardımcı oluyor.

Özellikle KPSS'nin ardından yeniden kitaplarla boğuşmak istemeyen ancak bilgilerini tekrar ederek onları canlı tutmak isteyen kullanıcılara yönelik hazırlanmış olan uygulama, kolay kullanılır arayüzü ve sade yapısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanımınız esnasında farklı kategorilerden faydalanarak farklı içeriklere erişebiliyorsunuz.

Uygulamada yer alan veri türlerini listelemek gerekirse;

  • Sınav duyuruları ve haberleri
  • Yüzlerce soruluk deneme testleri
  • Notlar ve öğretmenlik uygulamaları
  • Bakanlık mevzuatları
  • 657 ve 4483 sayılı kanunlarla ilgili testler ve notlar

Uygulamanın devamlı olarak güncelleme alması sayesinde hem sınava yepyeni sorularla hazırlanabiliyorsunuz hem de varolan sorunlar her sürümle birlikte ortadan kaldırılıyorlar. Böylelikle isterseniz evde isterseniz de bulunduğunuz herhangi bir ortamda sınava hazırlanmak için tek yapmanız gereken Android'inizi cebinizde bulundurmak oluyor.

Öğretmen adaylarının her daim yanlarında bulundurmaları gereken araçlardan birisi olduğunu söylemek gerek. Sınava hazırlanıyorsanız göz atmadan geçmeyin.