Assassin's Creed Pirates

Assassin's Creed Pirates
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  6,562

 • Üretici

  Ubisoft

Assassin's Creed Pirates'ta yedi denizlere korku salıyoruz

Assassin's Creed Pirates, Ubisoft'un 2013 yılının en iyi oyunu olmaya aday korsan oyunu Assassin's Creed 4'ün sunduğu heyecanı Android cihazlarınızda yaşatabilen bir mobil oyundur.

Assassin's Creed 4'teki deniz savaşlarını konu alan mobil korsan oyunu bize Karayipler'in cennet köşelerini keşfetme fırsatı sunmakta. Oyunda Alonzo Batilla isimli genç ve hırslı bir korsan kaptanın hikayesine tanık oluyoruz. Kaptanımızın amacı düşmanlarına mağlubiyeti tattırmaktır ve açık denizlerin hakimiyetini ele geçirmektir. Kaptanımız bu yolculuğunda kural tanımadan imparatorluklara meydan okuyacak ve kendi servetinin peşine düşecektir.

Assassin's Creed Pirates'ta Karayipler üzerinde deniz savaşları yaparak düşman gemilerine karşı koyuyoruz ve diğer gemileri yağmalıyoruz. Oyundaki deniz savaşları tamamen gerçek zamanlı olarak gerçekleşmektedir ve oyuncu gemisinin üzerinde tam kontrole sahiptir.

Assassin's Creed Pirates'ın grafikleri oldukça yüksek kalitelidir. Oyunda hava durumu anlık olarak değişebiliyor ve bu da oyunun gidişatını etkileyebiliyor. Bu nedenle fırtınalara ve sis gibi hava şartlarına dikkat etmeliyiz.

Oyunda kendi tayfamızı bularak denizlere açılıyoruz. Bize farklı silahlar ve farklı gemiler elde etme fırsatı veriliyor. Ayrıca oyunda ilerledikçe özel korsanlık yeteneklerini öğrenebiliyoruz. Oldukça geniş bir haritaya sahip oyunda Karayipler üzerinde hazine haritalarının parçalarını keşfederek hazine avına çıkabilmemiz mümkün.

Assassinlerin ve Templarların mücadeleleri ile kesişen hikayemizde 50'nin üzerinde görev yer almakta. 

Oyuna 1.0.3 güncellemesi ile eklenen yenilikler:

 • Android cihaz kullanıcılarına özel olarak yeni bir gemi oyuna eklendi
 • Birçok hata düzeltmesi

1.2.0 güncelleme notları:

 • Oynanış süresini büyük oranda arttıran yeni bir içerik güncellemesi yayınlandı. Artık balina avına çıkabiliyoruz ve Karayipler'e özel 50 farklı balık türünü toplayabiliyoruz
 • 2 yeni gemiyi kullanabiliyoruz ve 6 tarihi düşmanla çarpışabiliyoruz
 • Oyuna eklenen hayatta kalma moduyla hayatta en son kalan korsan olmak için mücadele verebiliyoruz
 • Yeni görevler oyuna eklendi

YORUMLAR