ASUS Fener

ASUS Fener
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telefonunuzun LED ışığını ya da ekran ışığını el fenerine dönüştürebilirsiniz.

Android cihazlarınızın LED flaşını kontrol edebileceğiniz ve kolayca özelleştirebileceğiniz bir fener uygulaması arıyorsanız, ASUS Fener uygulamasını mutlaka denemenizi öneriyorum.

Basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olan ASUS Fener uygulaması, cihazınızın LED ışığını kullanabileceğiniz 3 farklı aydınlatma modu sunuyor. Fenere ihtiyaç duyduğunuz çeşitli ortamlarda akıllı telefonunuzu son derece parlak bir fenere dönüştüren uygulamada Kamera LED ışığı ve Ekran ışığı gibi iki ışık kaynağı sunuyor.

3 farklı parlaklık modunda; sürekli açık, yanıp sönen (3 farklı sıklık seçeneği) ve imdat çağrısı modları bulunuyor. Bunun yanında ekran ışığı ile aydınlatma sağlayabileceğiniz gibi kamera LED ışığını da kullanabilirsiniz. Ekran ışığı seçeneğinde; farklı renkler ile özelleştirme imkanınız bulunuyor. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda parlaklığı da ayarlayarak bu ışık kaynağını da kullanabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan ASUS Fener uygulamasını uzun süre kullandığınızda piliniz çabuk bitebilir. Bu sebeple daha tasarruflu kullanmanızı tavsiye ediyorum. ASUS cihazlarda önyüklü olarak gelen uygulamayı diğer Android cihazlarınızda da kullanabilirsiniz.

YORUMLAR