Atatürk Sözleri

Atatürk Sözleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atatürk Sözleri mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulamadır

Atatürk Sözleri eğer cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk'ün özlü sözlerini öğrenmek isterseniz faydalanabileceğiniz bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanbileceğiniz bir uygulama olan Atatürk Sözleri eğer Atatürk'ün Türkiye Cumhuriyeti'ni kurmasının arkasındaki mantığı ve idealleri anlamak isterseniz yararlanabileceğiniz bir uygulama. Atatürk Sözleri uygulaması içerisinde Atatürk'ün önemli durum ve zamanlarda söylediği anlamlı sözler farklı başlıklar altında listeleniyor. Bilim, teknoloji, demokrasi, cumhuriyet, din, laiklik, kültür, medeniyet, ekonomi, milli egemenlik, milli eğitim, milli mücadele, milliyetçilik, barış, tarih, spor, sağlık, Türk İnkılabı, Türk kadını, Türk milleti, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Ziraat gibi konular altında listelenen Atatürk sözlerine kolayca göz atabilmeniz mümkün.

Atatürk Sözleri uygulaması içinde yer alan arama bölümünü kullanarak aradığınız Atatürk sözüne çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz mümkün. İster okuldaki derslerinizde Atatürk sözlerini işleyin, ister Atatürk felsefesini anlamaya çalışın, Atatürk Sözleri uygulaması oldukça işinize yarayabilecek bir uygulama.

YORUMLAR