AtHome Video Streamer 2.0.9 (Android)

AtHome Video Streamer

AtHome Video Streamer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AtHome Video Streamer, Android cihazınızı güvenlik kamerasına dönüştüren bir uygulamadır

AtHome Video Streamer eğer düşük maliyetli bir güvenlik kamerası çözümü arıyorsanız oldukça işinize yarayacak bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir güvenlik kamerası uygulaması olan AtHome Video Streamer temel olarak bir köşede duran, eski Android cihazınızı bir güvenlik kamerasına dönüştürmenizi mümkün kılıyor. Çoğu zaman tatile çıktığımızda veya evimizden uzak kaldığımızda güvenlik nedenlerinden ötürü gözümüz arkada kalabiliyor. İşte AtHome Video Streamer sayesinde bu endişelerinizi bir nebze olsun ortadan kaldırabiliyorsunuz. AtHome Video Streamer'ı Android cihazınızı bir bebek kamerası, hayvan kamerası veya güvelik kamerası olarak kullanmak için yükleyebilirsiniz.

AtHome Video Streamer iki yönlü konuşma desteğiyle güvenlik kameranızda izlenilen taraf ile iletişim kurmanızı da mümkün kılıyor. Android cihazınızın mikrofon ve hoparlörleri kullanılarak karşı taraftaki insan veya hayvan ile konuşma yapılabiliyor. Zamanlanmış kayıt desteği, hareket algılandığında e-posta ve bildirim gönderme özelliği, güvenlik kamerasını uzaktan kontrol edebilme ve görüş açısını değiştirebilme özelliği AtHome Video Streamer'ın diğer özellikleri arasında.

AtHome Video Streamer'ı uzaktan kontrol edebilmek ve güvenlik kamerası görüntülerini izleyebilmek için AtHome Camera uygulamalarını ve bilgisayar yazılımını kullanabilirsiniz: