ATV 1.0 (Android)

ATV

1.0
ATV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ATV'de yayınlanan dizilerin fragmanlarını ve programlardan kesitleri izleyebileceğiniz, canlı yayını takip edebileceğiniz Android uygulamasıdır.

ATV mobil uygulaması, sevdiğiniz dizileri ve programları takip edebileceğiniz ve canlı yayını seyredebileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Uygulamanın ana sayfasında, üst kısımdaki manşet bölümünde diziler sunuluyor. Dizilere ait fragmanlar ise alt kısımda bulunuyor. Fragmanlara tıkladığınızda, direkt video oynatıcısı başlıyor ve video yükleniyor. Diziler sekmesine geçerek, ATV’de yayınlanan dizilerin künye, fragman ve dizilerden alınan kesitlere erişebilirsiniz. Dizilerin bölümlerini seyredemiyorsunuz, uygulamada bunun da olması gerekirdi. Yeni güncellemelerde eklenmesi gereken bir bölüm. Canlı yayın butonuyla, anında yayını izleyebiliyorsunuz. Internet hızınızın yüksek olması, yayını kesintisiz izlemek için önemli bir unsur. Yayın akışı bölümünde, ATV’nin haftalık yayın akışını inceleyebilirsiniz.

Alt kısımdaki menüde yer olmadığından, "Fazlası" adında bir sekme oluşturulmuş. Burada, Programlar ve ATV Ana Haber Bülteni'nin bölümleri yer almakta. Programlar bölümünde, ATV’de yayınlanan programların detaylarını inceleyebilir, videoları seyredebilirsiniz. Ana Haber Bülteni’nin ise tüm bölümlerini izleyebiliyorsunuz.

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

ARTILAR
EKSİLER

Dizilerin bölümleri yok