Audio Recorder 1.00.13 (Android)

Audio Recorder

Audio Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Audio Recorder, Sony tarafından geliştirilmiş akıllı saatlerde de kullanılabilen ses kayıt uygulamasıdır.

Audio Recorder, Android tabanlı akıllı telefon, tablet ve saatinizde yüksek kalitede ses kaydı yapmanıza imkan tanıyan bir mobil uygulamadır. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kayıt başlatma, durdurma, ses düzenleme, kayıt ayarları ve diğer fonksiyonlara rahatlıkla erişebilirsiniz.

Sony’nin Stereo Microphone STM10 ürünü, Sony akıllı saat ve Android 4.4 yüklü akıllı telefon ve tabletler ile çalışan Audio Recorder, Sony’nin resmi ses kayıt uygulaması olup, tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullanımı da oldukça basit olan uygulama ile stereo kalitede dilediğiniz uzunlukta ses kayıtları gerçekleştirebilir, kayıtlarınızı kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Sony Audio Recorder, herkesin kullanabileceği basitlikte hazırlanmış bir ses kayıt uygulaması. Record ve Recordings adını taşıyan 2 sekmeden oluşuyor. Record sekmesinde kayıt başlatma, durdurma, sonlandırma butonlarının yanı sıra kaydınızın gerçekleştiği tarih ve kalitesi gösteriliyor. Kaydın kayıpsız mı , sıkıştırılmış mı, standart mı olacağını belirlediğiniz bölümü de burası. Recordings sekmesinde ise tüm kayıtlarınız tarih bilgileriyle birlikte listeleniyor. İstediğinizi seçip dinleyebiliyorsunuz. Dilerseniz düzenleyebiliyorsunuz.

Eğer bir Sony Xperia akıllı telefon ve tablet kullanıcısıysanız ve de kaliteli bir ses kayıt uygulaması arıyorsanız, aramaya son verin ve Audio Recorder’a bir göz atın derim.

YORUMLAR