Avea Cihaz Danışmanı

Avea Cihaz Danışmanı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avea Cihaz Danışmanı uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlerin özelliklerine erişebilir, karşılaştırabilir, kampanyaları takip edebilirsiniz.

Avea Cihaz Danışmanı uygulamasını Android akıllı telefon veya tabletinize yükleyerek en son çıkan ve bir süredir piyasada olan tüm akıllı mobil cihazların teknik özelliklerinde bakabilir, cihaz kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Bir akıllı telefon ve tablet almak istiyor ancak hangisini alacağınızı karar veremiyorsanız güncel akıllı cihazları teknik özelliklerine göre listeleyen ve cihazları karşılaştırabilen Avea Cihaz Danışmanı size yardımcı olacaktır. Sadece mobil cihazların özelliklerini öğrenmekle kalmayacak, seçtiğiniz cihazı tarifenize ek – internet paketli – herşey dahil ve peşin olarak satın almak istediğinizde ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Bütçeniz kısıtlıysa veya bir akıllı cihaza çok para vermem diyorsanız Avea, Türk Telekom ve TTNET’in sunduğu cihaz kampanyalarını da inceleyebilirsiniz. Dilerseniz e-posta adresinizi vererek kampanyaların posta kutunuza iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Avea Cihaz Danışmanı uygulamasını internet bağlantısı olmadan da kullanılabilirsiniz. Ancak güncel kampanyaları görebilmek için aktif internet bağlantınızın olması şart.

YORUMLAR