Avea Oyun (Android)

Avea Oyun

Avea Oyun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avea Oyun Türkçe içeriğe sahip olan bir mobil uygulama marketidir

Avea Oyun eğer mobil cihazlarınızda oyun oynamayı seviyorsanız size birçok eğlenceli yeni mobil oyun önerisi sunabilen bir oyun mağazası.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir oyun marketi olan Avea Oyun, Türkiye'nin 3 büyük GSM şirketlerinden biri olan Avea tarafından yayınlanmış olan resmi bir Avea uygulaması. Avea Oyun temel olarak kullanıcılara birbirinden güzel Android oyunları keşfetmeleri için yardımcı olan bir uygulama. Normalde Android cihazlar için bu işi Google Play üzerinden de yapabiliyoruz; fakat Avea Oyun'un büyük bir avantajı var; o da Avea Oyun'da yer alan açıklamaların tamamen Türkçe olması. Bu sayede her mobil oyun sever Avea Oyun içerisinde yer verilen oyunların açıklamalarını rahatça anlayabiliyor ve oynayacağı oyunları seçerken daha kolay karar verebiliyor.

Avea Oyun uygulaması içerisinde oyunlar derli toplu bir şekilde toplanmış. Avea Oyun içerisindeki oyunlara kategoriler şeklinde ulaşabiliyorsunuz. Bu oyun kategorileri arasından beğendiğiniz oyun türlerini seçebilir ve indirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca oyunları ücretsiz veya ücretli olmalarına göre filtrelemeniz de mümkün. Beğendiğiniz uygulamaları Avea Oyun üzerinden indirmeye başlayabiliyorsunuz.

Avea Oyun uygulaması içerisinde en çok ilgi gören, en çok indirilen, en yeni oyunlara da ayrı ayrı göz atabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama ana sayfasını açtığınızda yeni oyunlar size güzel bir dizilim ve görünüm ile sunuluyor.

YORUMLAR