Avion Flight Simulator 2015 1.04 (Android)

Avion Flight Simulator 2015

Avion Flight Simulator 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avion Flight Simulator 2015 gerçekçi bir uçak simülatörüdür

Avion Flight Simulator 2015 eğer farklı uçakları kullanarak gerçekçi bir uçuş deneyimi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil uçak simülasyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak simülatörü olan Avion Flight Simulator 2015'da oyunculara günümüzde aktif olarak kullanılan gerçek savaş ve kargo uçaklarını kullanabilme imkanı veriliyor. Oyun içerisinde 60'tan fazla görev yer alıyor. Bu görevlerde bize verilen kargoyu hedef noktaya ulaştırmaya, doğru bir şekilde belirlenen alana inmeye çalışıyoruz. Fakat bu iş çok da kolay olmuyor; çünkü Avion Flight Simulator 2015'in oyun dinamikleri gerçek hayattakine benzer bir şekilde hazırlanmış. Bu nedenle uçağımızı kontrol ederken birçok farklı öğeye dikkat etmemiz gerekiyor.

Avion Flight Simulator 2015'da geniş bir dünyada uçuş yaparken kimi zaman küçük havaalanlarına kimi zaman denizin üzerine iniş yapıyoruz. Oyun içerisinde büyük yolcu uçakları, dev kargo uçakları, F-16 gibi savaş uçakları kullanılabiliyor. Toplamda 12 farklı uçak seçeneğine sahip olduğumuz Avion Flight Simulator 2015'de uçuş sırasında hava şartları dinamik olarak değişebilmekte.Oyunda her uçak için kokpit kamerasından uçağı kontrol edebilme imkanı veriliyor.

Avion Flight Simulator 2015 ortalama bir grafik kalitesine sahip. Gerçekçi fizik motoru ve gerçek uçakları kullanabilme fırsatı sizi oyuna çekebilir.

YORUMLAR