B1 File Manager 0.8.5 (Android)

B1 File Manager

B1 File Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

B1 File Manager, Android cihazınız için eksiksiz ve ücretsiz dosya yöneticisidir.

B1 File Manager, Android akıllı telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz tam özellikli ve ücretsiz dosya yöneticisidir. Mobil cihazınızdaki ve buluttaki dosyalarınızı organize etmenin yanı sıra arşivli dosyalarınıza göz atabilirsiniz.

B1 File Manager ile dahili depolama alanındaki, hafıza kartınızdaki ve bulut hesaplarınızdaki dosyaları görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Dosya ve klasörlerinizi taşıyabilir, kopyalayabilir, yeniden adlandırabilir, silebilirsiniz. Aynı anda birden fazla dosya ve klasörü seçebilirsiniz. Arama kutusunu kullanarak istediğiniz dosyaya hızlıca ulaşabilirsiniz. En çok ihtiyaç duyduğunuz klasörler için yer imleri oluşturabilir, istediğiniz zaman arama ile uğraşmadan hemen erişebilirsiniz. Dropbox, Google Drive, OneDrive, Box hesaplarınıza erişerek burada tuttuğunuz dosyaları cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulama giriş bilgilerinizi otomatik olarak sakladığından bulut hesaplarınıza her girişinizde kullanıcı adı ve şifre girmek durumunda kalmazsınız.

Yenilikçi ve hızlı arayüz ile gelen ücretsiz dosya yöneticisi B1 File Manager, B1 Free Archiver’ın da özelliklerini kullanımınıza sunar. Zip ve rar dosyaları başta olmak üzere tüm sıkıştırılmış dosyaları rahatlıkla açabilir, sıkıştırılmış dosyaların tamamını açmadan içlerini görebilir, parola ile korunan arşiv dosyaları oluşturabilirsiniz. Sıkıştırılmış dosyalar arka planda açılır ve hazır hale geldiğinde bildirim alırsınız.

B1 File Manager Öne Çıkan Özellikleri:

  • Telefonun kendi hafızasındaki ve sd karttaki dosya ve klasörleri görebilirsiniz.
  • Birden fazla dosya ve klasörü seçebilirsiniz.
  • Sık kullandığınız klasörleriniz için yer imi oluşturabilirsiniz.
  • Dosya uzantısına göre arama yapabilirsiniz.
  • Bulut hesaplarınızdaki dosyalara erişebilirsiniz.
  • Dosyalarınızı sıkıştırabilir, sıkıştırılmış dosyaları açabilirsiniz.

YORUMLAR