Baby Dino 1.2 (Android)

Baby Dino

1.2
Baby Dino
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Baby Dino, Android cihazlarınız üzerinde bebek bir dinozoru yetiştirmeniz gereken eğlenceli ve ücretsiz bir sanal bebek oyunu.

Bir zamanların en popüler oyunlarından bir tanesi olan sanal bebekler artık mobil cihazlarımıza kadar geldi. Baby Dino, Android telefon ve tablet sahibi olan kullanıcıların bir bebek dinozor yetiştirip onun her şeyi ile ilgilenmesi gereken eğlenceli ve aynı zamanda ücretsiz bir oyun.

Özellikle çocuklara yönelik geliştirilen oyunda gerçek bir bebek yerine bebek dinozor yetiştiriyor ve onun her şeyi ile ilgileniyorsunuz. Geçici hevesler ile başlasanız bile alıştıkça aranızda bağ kuracağınız bebek dinozor oldukç sevimli. Fakat ağladığında biraz çirkin olabiliyor.

Uzun süreli oynamak için tercih edilebilecek oyunlardan bir tanesi olan Baby Dino, çocuklarınızın hem eğlenmesini hem de sorumluluk duygularının gelişmesini sağlıyor. Bunun dışında hayvan sevgisi sahibi olmayı da küçük yaşta öğrenebiliyorlar.

Bebek dinozorun beslenme, temizlik, oyun oynama ve uyku gibi tüm aktivitelerinden sorumlu olacağınız oyunda, aynı zamanda bebek dinozorun yaşayacağı evi de siz dekore edip kendi hayallerinizdeki evi inşa edebiliyorsunuz. Sanal bebek oyunlarına göre oldukça gelişmiş bir oyun olan Baby Dino'yu ücretsiz olarak indirip çocuklarınızla birlikte sevimli dinozoru büyütmeye başlayın.

YORUMLAR