BAC Alcohol Calculator

BAC Alcohol Calculator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BAC Alcohol Calculator uygulamasıyla kanınızda kaç promil alkol olduğunu Android cihazlarınızdan hemen öğrenebilirsiniz.

BAC Alcohol Calculator uygulaması, şimdiye dek karşılaştığımız en başarılı Android için alkol hesaplama uygulamaları arasında yer alıyor ve oldukça fazla sayıda kişiselleştirme seçeneğine sahip diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça sade bir arayüzle birlikte gelen uygulama, alkollü bir gecenin sonrasında ne zaman ne kadar alkolün kanınızda dolaştığını kolaylıkla gösterebiliyor ve böylece içerken ne kadar süre alkollü kalacağınızı hesaplamanıza yardımcı oluyor.

Alkol hesaplama işlemleri için sizden cinsiyetinizi, ağırlığınız, boyunuzu ve yaşınızı talep eden uygulama, bu kişisel verilerin girilmesinin ardından hangi içecekten ne kadar içtiğinizi de girmenizi talep ediyor ve içmeye başlama zamanı, içiş süresi gibi diğer bilgileri de tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken hesaplama butonuna basmak oluyor.

Hesaplama butonuna basmanızın ardından gün gün ve saat saat kanınızda ne kadar alkol olacağını görebiliyorsunuz ve ona göre önleminizi alabiliyorsunuz. Özellikle yola çıkmak için kanındaki alkolün temizlenmesini bekleyecek olanların bu konuda oldukça yardım alabileceğini düşünüyorum.

Uygulamanın arayüzü genel olarak kolay kullanımlı ancak bir defa hesaplama yaptıktan sonra yeniden bir hesaplama yapmak istediğinizde sonuç gelmeme hatasıyla karşılaşmanız mümkün. Böyle bir sıkıntı karşınıza çıkacak olursa uygulamayı tamamen sonlandırdıktan sonra yeniden açmanız sorunun giderilmesini sağlayacaktır.

Android alkol hesaplama uygulamaları arayanların göz atmadan geçmemeleri gereken bir promil hesaplama uygulaması olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR