Back Key End Call

Back Key End Call
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Back Key End Call ile çağrılarınızı daha hızlı bir şekilde sonlandırabilirsiniz

Back Key End Call kullanıcılara geri tuşunu kullanarak çağrı sonlandırma konusunda yarımcı olan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir çağrı sonlandırma uygulaması olan Back Key End Call sayesinde ekrandaki klasik dokunmatik kontroller yerine telefonunuzun geri tuşunu kullanarak tek hareketle çağrılarınızı sonlandırabilirsiniz. Eğer Android cihazlarınızın geri tuşunu kullandığınız çağrılarınız hala devam ediyorsa ve sadece ana ekrana dönüyorsanız bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Back Key End Call hem sizin gönderdiğiniz çağrılarda hem de size gelen çağrılarda işe yaramakta. Uygulama ile birlikte kullanışlı ek özellikler de geliyor. Örnek olarak Back Key End Call ile telefonunuzu çağrıları sonlandırdıktan sonra otomatik olarak ekranı kilitleyecek şekilde yapılandırabiliyorsunuz. Ayrıca geri tuşuyla çağrı sonlandırdığınızda titreşimle uyarı verilebiliyor.

Oldukça küçük boyutlu bir uygulama olan Back Key End Call, Android cihazınızı yormadan çalışabilmekte. Servis sadece çağrılar başlarken aktifleşmekte ve çağrılar sonlandığında otomatik olarak sonlanmakta.