Bad Banker 1.2 (Android)

Bad Banker

1.2
Bad Banker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bad Banker, sayıları belirli bir mantığa göre sıralamayı ve onlardan iyi bir kazanç elde etmeyi amaçlayan bir oyun.

Bad Banker oyunu ile bankerlik hakkında çok fazla olmasa da yeteri kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Bad Banker, sizi sayılarla fazla içli dışlı yapacak.

Oldukça basit bir mantıkla çalışan Bad Banker, karşınıza çıkan sayıları verilen panoya yerleştirmenizi amaçlıyor. Oyun size birkaç sayı verdikten sonra sayıları toplamanız için de bir patlatma aracı veriyor. Bu araçlar birlikte sayıları birleştiriyor ve daha büyük bir sayıya ulaşıyorsunuz. Bu şekilde sürüp giden Bad Banker oyununda sayıları doğru bir şekilde yerleştirmeniz ve oldukça iyi rakamlara ulaşmanız gerekli.

Bad Banker, sayılarla ulaştığınız başarıya göre sizi belirli bakiyelerde banker yapıyor. Ne kadar fazla bakiyeye ulaşırsanız o kadar fazla zengin oluyorsunuz. Bad Banker oyununda bakiye sadece sizin zenginliğinizi göstermekle de kalmıyor. Oyun içerisindeki bakiyeniz ile birlikte Bad Banker'ın bazı özelliklerini aktif edebiliyorsunuz. Bulmaca oyunları arasında oldukça dikkat isteyen Bad Banker'ı hemen şimdi indirip deneyebilirsiniz. Bu arada bizden söylemesi, banker olmak hiç kolay değil!