Bad Roads 2 1.0 (Android)

Bad Roads 2

1.0
Bad Roads 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bad Roads 2, Android cihazlarınız üzerinde tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz araba temalı bir beceri oyunudur.

Bad Roads 2, Android kullanıcılarının akıllı telefonları veya tabletleri üzerinde oynayabilecekleri oldukça bağımlılık yapan ve sürükleyici bir beceri oyunudur.

Kullanabileceğiniz 5 farklı aracın yer aldığı oyunda amacınız olabildiğince uzun mesafe yol katetmeye çalışmak ama bunu yapmak hiç de kolay değil. Çünkü aracınız üzerinde taşıdığınız yükler tamamen boşaldığı zaman daha fazla ilerleyemiyorsunuz. Ayrıca bozuk yol koşulları nedeniyle yüklerinizi düşürmeden yola devam etmek de hiç kolay olmayacak.

Tüm bunların dışında bölümler sırasında toplayacağınız altınlar yardımıyla kullanabileceğiniz farklı araçların veya yeni bölümlerin kilidini de açtırma şansına sahip olduğunuz oyun, gerçekten oldukça bağımlılık yapıcı.

Sadece tek başınıza oyun oynamanın dışında arkadaşlarınızla karşılıklı olarak aynı cihaz üzerinde yarışma şansını da sizlere sunan Bad Roads 2, bu yönüyle de oldukça ilgi çekici.

Yer yer sizi sinirden çıldırtacak olan Bad Roads 2'de ne kadar uzun mesafe yapabileceğiniz tamamen size bağlı. Yer yer yavaşlamak yer yer hızlanmak zorunda kalacağınız oyunda rekorlar kırmaya hazır mısınız?

YORUMLAR