Bakery Blitz 1.0.17 (Android)

Bakery Blitz

Bakery Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bakery Blitz, mutfağa girip tatlılar hazırladığınız sürükleyici bir Android oyunu.

Bakery Blitz, mutfağa girip birbirinden ilginç müşterilere tatlı lezzetler hazırlayarak zaman geçirdiğimiz bir Android oyunu. Farklı temalarla süslenmiş bağlayıcı zaman yönetimi oyunları olmazsa olmazlarınız arasında ise leziz tatlılar yapan yetenekli genç kıza yardım edeceğiniz bu oyunu kesinlikle indirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Göze hoş gelen, detaylı hazırlanmış renkli görseller sunan pasta, tatlı yapma oyununda ilginç mekanlarda ilginç müşterileri ağırlıyoruz. Başlangıçta yardımcılarımızın da direktiflerine uyarak işletmemize gelen müşterileri karşılıyor ve günü rahatlıkla kapatıyoruz. Bölüm bölüm ilerlediğimiz oyunda her bölümde müşteri sayısı artmakla birlikte menülerini daha çabuk istemeye başlıyorlar. Servisleri olabildiğince hızlı hazırlamak ise harika refleksler, dikkat gerektiriyor.

Daha çok çabuk tüketilebilen menüler hazırladığımız oyunda mutfakta tek başımıza olduğumuzdan işimiz fazlasıyla zor. Müşterilerin siparişlerini hızlıca alıp, tam da istedikleri gibi olabildiğince hızlı şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Yeterince hızlı olmayı başarırsak ekstra kazanıyoruz. Tabii ki tam tersi durum da başımıza gelebiliyor.

YORUMLAR