Bakery Story 2 1.3.2 (Android)

Bakery Story 2

Bakery Story 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bakery Story 2 mobil cihazınızda oynayabilceğiniz bir pastane oyunudur

Bakery Story 2 oyunculara rüyalarındaki pastaneyi inşa etme imkanı veren mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir pastane oyunu.

Pastane oyunları arasında özel bir yere sahip olan Bakery Story serisinin yeni oyununda eğlence daha gelişmiş haliyle karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Bakery Story 2'de pasta ve tatlı yaparak boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bakery Story 2'de temel amacımız en lezzetli tatlıları yaparak müşterilerimizin beğenisini kazanmak ve şehrin en ünlü pastanesi olmak. Bu iş için bir yandan kendi tatlılarımızı yaratabilmek için yeni tarifler üretmemiz, yeni malzemeler kullanmamız gerekiyor bir yandan da pastanemizin güzel görünmesini sağlamak için onu çeşitli eşyalar ve mobilyalarla dekore etmemiz gerekiyor.

Bakery Story 2 her oyuncuya kendilerine özel bir pastane yaratma imkanı vermekte. Pastanenizi çeşitli mobilyaların yanında duvar kağıtları, masalar, resimler ve heykeller gibi eşyalar ve parçalarla donatabiliyorsunuz. Yüzlerce farklı tatlı tarifine yer veren oyunda arkadaşlarınızın desteğini alabilir ve pastalarınızı daha hızlı bir şekilde pişirebilirsiniz. Oyun göze hoş görünen renkli grafiklere sahip.

YORUMLAR