Balance 3D 2.5.3 (Android)

Balance 3D

Balance 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Balance 3D, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz etkileyici ve eğlenceli bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

Balance 3D, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz ve oynadıkça bağımlısı olacağınız bir bulmaca oyunudur. Oyundaki amacınız ise kontrolünü sağladığınız dev topu yönlendirerek bitiş çizgisine ulaşmak.

Oyunun bu versiyonunda tamamlanması gereken 31 farklı bölüm bulunmaktadır. Oyunun gelecek güncellemelerinde yeni bölümler eklenmeye devam edilecektir. Bu sayede oyunun yeni bölümleri ile oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Oyunu dikey veya yatay olarak iki farklı ekran modunda oynayabilirsiniz. Kendi oynayış zevkinize göre istediğiniz ekran modunu seçebilirsiniz. Kontrol ettiğiniz topu dengede tutabilmek için oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

Oyunun oynanışını geliştirmek ve daha iyi bir deneyim sunmak için 3 farklı kamera açısından oynamanız sağlanmaktadır. Oyunda topun kontrolünü sağlamak için ekrandkai okları kullanabilir ve parmağınızı ekranda gezdirebilirsiniz. Oyunun grafiklri oldukça etkileyici diyebilirim. İsminden de anlaşıldığı üzere oyunun grafikleri 3 boyutludur.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Balance 3D oyununu ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR