Baseball Riot (Android)
Baseball Riot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    75

  • Üretici

    10tons Ltd

Baseball Riot, rakip oyuncuları atışınızla indirmeye çalıştığınız bir beyzbol oyunu.

Baseball Riot, adından da tahmin edeceğiniz üzere Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beyzbol oyunu ancak kuralların geçerli olmadığı çok daha zevkli oynanış sunan bir beyzbol oyunu. Beyzbol oynamayı bilmeyi gerektirmediğinden hızlı oyunlardan hoşlanan herkesin oynayabileceği, klasiğin dışına çıktığından oynarken keyif alacağı bir yapım.

Oyunda emekliye ayrılmış bir beyzbol yıldızının yerine geçiyoruz. Amacımız beyzbolu mümkün olduğunca çirkinleştirmeye çalışan takıma dahil olma kararı alan eski oynadığımız takımdaki arkadaşlarımızı kararlarından caydırmak. Takım arkadaşlarımızı farkında olmadıkları durumdan kurtarmak için beyzbol sopamızla şikeci takımın oyuncularını teker teker indiriyoruz.

Harita üzerinden ilerlediğimiz oyunda fizik kuralları geçerli. Etrafımızı saran sözde beyzbol oyuncularını topumuzla indirmek için duvarlara ve platformlara çarptırmak gibi aksiyonlara giriyoruz. Gördüğümüz oyuncuları tek atışla vurmamız gerektiğinden atış yapmadan önce ince hesap yapmamız mühim.

YORUMLAR