Bass Booster

Bass Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bass Booster ile Android cihazınızdaki bas sesleri arttırabilirsiniz

Bass Booster kullanıcılara Android cihazlarında bas yükseltme ve ses arttırma işlemlerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olan ve ücretsiz olarak kullanılabilen bir bas güçlendirme uygulamasıdır.

Bass Booster bize Android cihazımızın bas seviyesini ayarlama imkanı vermektedir. Android akıllı telefon veya tabletlerimize herhangi bir kulaklık veya hoparlör bağladığımızda kimi zaman müzik dinlerken veya video seyrederken düşük bas sesler bizi rahatsız edebiliyor. Müzik dinleme ve video seyretme uygulamalarının bazıları bu iş için ekolayzır ayarları sunsa da çoğu uygulamada ekolayzır ayarı yoktur. Bu nedenle düşük bir ses kalitesi ortaya çıkabiliyor. Bass Booster işte bu gibi durumlarda bize yardımcı oluyor ve ses kalitesini yükseltiyor.

Bass Booster Android cihazınız dahili ekolayzırında yer alan düşük frekansları kuvvetlendiren bir uygulamadır. Bu sayede Android cihazlarınızdan daha derin bas sesleri alabiliyorsunuz. Bunun yanında Bass Booster aracılığıyla Android cihazınızın genel ses seviyesini de yükseltebilmeniz mümkün. Uygulama bütün bu işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Tek yapmanız gereken uygulamayı açarak kaydırma çubuklarıyla bas veya genel ses seviyesini değiştirmek.

Bass Booster'dan verim alabilmeniz için kulaklık veya hoparlör kullanmanız tavsiye edilmektedir. Uygulama dahili hoparlörler ile çok verimli çalışmamaktadır.

Not: Reklam destekli uygulamayla birlikte Android cihazınıza ek reklam yazılımları da yüklenmektedir. Dilediğinizde bu yazılımları kaldırabilmeniz mümkündür.

YORUMLAR