Batak İhaleli 1.0.2 (Android)

Batak İhaleli

Batak İhaleli
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    10,090

  • ÜRETİCİ

    Tamindir

Batak İhaleli, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde offline olarak ihaleli batak oynamanızı sağlayan ücretsiz bir Android kart oyunu.

Batak İhaleli, özellikle öğrencilik yıllarında öğrenilen ve en sevdiğimiz kart oyunlarından bir tanesi olan Batak oyununu oynamak isteyenlerin tercih edebileceği ücretsiz Android uygulaması.

Normal şartlarda bu tür oyunlar internet üzerinden canlı olarak diğer oyunculara karşı oynanır fakat bu oyunda offline olarak yani internet bağlantısına ihtiyaç duymadan, sisteme karşı ihaleli batak oynayabiliyorsunuz. Oyunun adı ihaleli batak ama oyun içerisinde düz batak oynama imkanınız da bulunuyor.

Oyunda varolan yapay zeka oldukça gelişmiş ve güçlü olduğundan, zaman zaman çok zor dakikalar yaşayabiliyor hatta bazen batabiliyorsunuz. Modern çizgiler ile tasarlanan grafikleri ve sade oynanışı ile ön plana çıkmayı başaran Batak İhaleli oyunu Android mobil cihaz sahiplerine tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Evde, iş yerinde, otobüste, uçakta ya da herhangi bir yerde canınız sıkıldığında eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan Batak İhaleli oyununu indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer İhaleli Batak kurallarını bilmiyorsanız bir tanıdığınızdan ya da yine internetten gerekli bilgileri öğrenerek oyunu hızlıca öğrenmeniz mümkün. Zaten genel anlamda çok fazla kuralı olmayan oyunda, mantığı kaptıktan sonra başarı da arkasından geliyor.

YORUMLAR