Bataria – Battery Saver (Android)

Bataria – Battery Saver

Bataria – Battery Saver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    891

  • Üretici

    Jappka

Bataria – Battery Saver ihtiyaç duyduğunuzda Android cihazınızın kapanmasını önleyebilen bir mobil uygulamadır

Bataria – Battery Saver eğer Android cihazınızın ihtiyaç duyduğunuz anlarda pilinin bitmesinden ve kapanmasından şikayetçiyseniz kullanabileceğiniz bir mobil pil ömrü uzatma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir batarya ömrü uzatma uygulaması olan Bataria – Battery Saver ile Android cihazınızın pilinin daha uzun süre dayanmasını sağlayabiliyorsunuz. Android cihazlarımız normalde arkaplanda birçok farklı hizmet çalıştırmaktadır. Bu uygulamalar internet bağlantınızı kullanmaktadır. Dolayısıyla internet bağlantınızı kendiniz kapatmadığınız sürece telefonunuz uyku modundayken internet üzerinde veri trafiği gerçekleştirir ve pil kullanımı artar. Bataria – Battery Saver sayesinde internet bağlantınızı otomatik olarak denetleyebiliyorsunuz.

Bataria – Battery Saver sahip olduğu görev yöneticisi sayesinde kullanmadığınız uygulamaları sonlandırmanıza yardımcı olmakta. Böylece işinize yaramayan uygulamaların pil ömrü tüketmesini engelleyebilirsiniz. Uygulama ile oluşturacağınız profil ile güç tasarrufu modunda ekran parlaklığınızın hangi seviyede olacağını, Bluetooth, kablosuz ağ, otomatik senkronizasyon, otomatik döndürme özelliklerinden hangilerinin kapalı olacağını kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca zamanlama özelliğine sahip olan uygulama belli saatler arasında Android cihazınızın otomatik olarak güç tasarrufu ayarlarınızı uygulamasını sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde belli bir pil seviyesine ulaşıldığında güç tasarrufu ayarlarının otomatik olarak devreye girmesini sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR