Batarya Testi

Batarya Testi
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı

Batarya Testi, Android mobil cihazlarınızın bataryasını analiz ederek durumunu ve sağlıklı olup olmadığını kontrol eden yararlı bir uygulama.

Batarya Testi, Android telefon ve tablet sahibi kullanıcıların cihazlarının bataryalarını değerlendirmesi için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması. Yardımcı araç olarak kullanabileceğiniz uygulama aslında son derece basit ve kolay kullanıma sahip olmasına rağmen bataryanızın sağlıklı olup olmadığı hakkında bilgiler sunarak gerekli bilgileri öğrenmenizi sağlıyor.

Uygulamanın batarya ile ilgili sunduğu bilgiler aşağıdaki gibidir:

  • Batarya sıcaklığı
  • Batarya tipi
  • Batarya sağlığı
  • Batarya Voltajı
  • Batarya kullanım analizi

Bataryanızı saniyeler içerisinde analiz ederek tüm verileri kullanıcılara sunan uygulama standart akıllı telefon ve tablet kullanıcıları yerine daha çok cihazını yoğun ve zorlayıcı şekilde kullanlara yönelik hazırlanmış. Örneğin çok fazla oyun oynuyorsanız ya da geliştirme ve debug işlemleri yapıyorsanız bataryanızın durumunu öğrenmek için bu uygulamadna faydalanabilirsiniz. Fakat standart kullanıcılarda bataryalarının durumları hakkında bilgiler alabilmek adına uygulamayı rahatlıkla kullanabilirler.

Türkçe ve sade bir arayüze sahip olan Batarya Testi uygulaması, tek bir sayfa üzerinde merak ettiğiniz tüm bilgileri sunuyor.

YORUMLAR