Batman - The Telltale Series 1.34 (Android)

Batman - The Telltale Series

Batman - The Telltale Series
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,386

  • Üretici

    Telltale Games

Batman - The Telltale Series mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Batman - The Telltale Series ilk olarak iOS cihazlar ve PC için yayınlanan macera oyunu türündeki Batman oyununun Android sürümü.

İlk bölümü ücretsiz olarak oyun severlere sunulan Batman - The Telltale Series'de Kara Şovalye lakaplı kahramanımız olan Batman'in arkasındaki isim olan Bruce Wayne'in Gotham'a adalet getirme mücadelesine tanık oluyoruz. Çocukluğunda ailesi gözleri önünde katledilen Bruce Wayne, ailesinden kalan mirası devralarak Gotham'ı suçtan arındırmaya yemin ediyor. Bruce Wayne'in bu suçla mücadele sürecine tanık olduğumuz oyunda hangi kararları alacağını biz belirliyoruz.

The Walking Dead, Game of Thrones ve Minecraft: Story Mode gibi oyunların geliştiricisi olan Telltale Games, bu oyunlarda kullandığı karakteristik oyun yapısını Batman - The Telltale Series'de de kullanıyor. Oyunda hikaye zincirinde ilerlemek için karşımıza çıkan diyaloglara kritik cevaplar vermemiz gerekiyor. Bulmacaları çözmek için de farklı tercihler yapabiliyoruz. İşte bu seçimler hikayenin nasıl ilerlediğini belirlemekte.

Batman - The Telltale Series bir dizi gibi bölümler halinde yayınlanan bir oyun. Bu serinin ilk bölümü ise ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR