Battery Save Booster

Battery Save Booster
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5,497

  • Üretici

    CrazyRobot

Battery Save Booster ile Android cihazınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz

Battery Save Booster mobil cihazların en büyük problemi olan batarya ömrü problemine çözüm üretmek amacıyla geliştirilmiş bir batarya ömrü uzatma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir pil ömrü uzatma uygulaması olan Battery Save Booster sayesinde ihtiyaç duyduğunuzda şarjı biten Android cihazınızın pilinin daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz. Günlük kullanımda Android cihazlarımızda internette gezinti yapar, mesajlaşma ve yazışmalar gerçekleştirir, yardımcı uygulamalardan faydalanır ve oyunlar oynarız. Bu uygulamalar değişen batarya ömrü tüketim değerlerine sahip oldukları gibi arkaplanda çalışan birçok ufak hizmet ve uygulama da batarya ömrünüzden yer. Bu küçük hizmet ve uygulamalrı kendi elimizle kapatsak bile yeniden başlamaktalar ve takiplerini yapmak oldukça güç olmakta. İşte bu tür durumlarda Battery Save Booster'dan yararlanabilirsiniz.

Battery Save Booster temel olarak Android cihazınızın arkaplanında çalışan hizmet ve uygulamaları sizin için otomatik olarak denetler ve batarya ömrünüzü gereksiz yere tüketmelerini engeller. Bunun yanında internet bağlantınızı da denetleyebilen Battery Save Booster internet bağlantınızın gereksiz olduğu durumlarda WiFi ve 3G bağlantınızı da otomatik kapatabilmekte.

Battery Save Booster batarya ömrünüzü bildirim alanında gösterebilen bir widget ile birlikte geliyor. Uygulama, Battery Save Booster kullanarak ne kadar batarya ömrü tasarrufu yapabileceğinizi de size söyleyebilmekte.

YORUMLAR