Battery Widget Reborn (Android)

Battery Widget Reborn

Battery Widget Reborn
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    284

  • Üretici

    Tomas Hubalek

Battery Widget Reborn uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın pil ömrünü daha etkili bir şekilde uzatabilirsiniz.

Battery Widget Reborn uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir batarya yönetimi uygulaması olarak hazırlanmış durumda ve sahip olduğu materyal dizayn anlayışı sayesinde oldukça etkili ve göze hoş gelen bir şekilde kullanılabildiğini söyleyebilirim. Pek çok kullanıcının pil yönetimi ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahip olması sayesinde sahip olunması gerektiği kesin.

Uygulama içerisinde hem akıllı cihazınızın piline dair temel istatistikleri keşfedebiliyor, hem de tüm arkaplan işlemleri, kablosuz ağ bağlantısı ve uygulamaların pil tüketim bilgilerini görebiliyorsunuz. Kalan pil ömrü, sıcaklığı ve pil sağlığına dair belirleyebileceğiniz kriterler ile bildirimler alarak gerekli önlemleri uygulamak da mümkün hale geliyor.

Geceleri cihazının tasarruf yapmasını isteyen kullanıcılar gece modunu da aktifleştirerek daha uzun pil ömrüne kavuşabiliyorlar. Jelly Bean Android sürümüne sahip olan cihazlarda uçak modu, daha gelişmiş bildirim desteği, bluetooth ayarları ve fazlasına ulaşmak da mümkün hale geliyor.

Uygulamanın pil tüketimini gözlemlerken daha fazla pil tüketimine yol açmaması da en büyük özellikleri arasında yer alıyor. Bu sayede varolan pek çok diğer uygulamanın aksine yüksek derecede optimize edilmiş bir batarya uygulamasıyla karşı karşıya olduğumuzu diyebilirim.

Android telefon ve tabletlerinde daha verimli bir güç kullanımı için olanakları araştıranların göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR