Battle Empire: Roman Wars (Android)

Battle Empire: Roman Wars

Battle Empire: Roman Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Empire: Roman Wars, kaynağını Roma İmparatorluğu'ndan alan sürükleyici bir savaş oyunu.

Battle Empire: Roman Wars, strateji oyunları oynamaktan hoşlanan Android cihaz sahiplerinin kaçırmaması gereken yapımlardan bir tanesi. Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz bu oyunda kendi şehrimizi geliştirmeye ve rakiplerimize karşı durmaya çalışıyoruz.

Oyuna ilk olarak ilkel ve pek çok imkandan yoksun bir şehirde başlıyoruz. Gerekli binaları kurarak ve ekonomimizi geliştirerek şehrimizi büyütüyor ve kademeli olarak daha güçlü bir orduya sahip oluyoruz.

Toplamamız gereken kaynaklar arasında tahta, altın, taş ve demir yer alıyor. Kuracağımız binaların ve oluşturacağımız ordunun temeli bu hammaddelere dayanıyor. Dolayısıyla hepsini bol miktarda bulundurmamız gerekiyor.

Oyunda saldırı yapabilmek için ekranın sağ alt bölümünde bulunan kılıç ikonlarına tıklamamız yeterli. Uygun bir rakip bulduktan sonra saldırıya başlayabiliyoruz. Rakiplerimizden alacağımız hammaddelerin de ekonomimize büyük katkısı oluyor.

Kaliteli modellemeleri ve sürükleyici ilerleyişi ile Battle Empire: Roman Wars tarihi savaş oyunlarına ilgisi olan oyuncuların denemesi gereken yapımlardan.

YORUMLAR