Battle of Space Racers: A Space Hunter 1.10 (Android)

Battle of Space Racers: A Space Hunter

Battle of Space Racers: A Space Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle of Space Racers: A Space Hunter, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir yarış oyunudur.

Battle of Space Racers: A Space Hunter, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon ve macera dolu bir yarış oyunu olarak ön plana çıkıyor. Heyecan verici bir deneyim sunan oyunda rakiplerinizle mücadele ediyorsunuz.

Uzayın derinliklerinde geçen bir yarış oyunu olan Battle of Space Racers: A Space Hunter, tehlikeli kanyonlarda ve terkedilmiş şehirlerde geçiyor. Özel olarak tasarlanmış 10'dan fazla uzay gemisini kontrol edebildiğiniz oyunda aksiyon ve maceranın tadına varıyorsunuz. 40'dan fazla da zorlu bölüme sahip olan oyunda becerilerinizi sergilemeniz gerekiyor. Türk geliştiriciler tarafından piyasaya sunulan oyunda farklı silahları geminize takabiliyor ve zorlu görevlerin üstesinden gelebiliyorsunuz. Direksiyon, sensör ve tuş kontrollerinin de yer aldığı oyunda gelişmiş bir kontrol mekanizması yer alıyor. 

Farklı yarış modlarına ve madalyalara da sahip olan oyunda boş zamanlarınızı en eğlenceli şekilde geçirebiliyorsunuz. Türkçe dil desteğine sahip olan Battle of Space Racers: A Space Hunter, içinizdeki savaşçı ruhu ortaya çıkarabilecek türden bir oyundur. Yüksek kaliteli grafikleri ve harika atmosferiyle Battle of Space Racers: A Space Hunter sizleri bekliyor.

Battle of Space Racers: A Space Hunter oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR