Battle Run

Battle Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Run'da farklı karakterlerin kontrolünü ele alarak rakiplerimize karşı kıyasıya mücadelelere giriyoruz.

Battle Run, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir aksiyon oyunu.

Her ne kadar savaş dinamikleri üzerine yoğunlaşsa da bu savaşlar temel olarak keyifli mücadelelerden oluşuyor. Yani çocukların gelişimini etkileyecek herhangi bir şiddet öğesi bu oyunda bulunmuyor. Zaten grafikler de çizgi film atmosferinde tasarlanmış ve oyunun eğlenceli temasına katkıda bulunuyor.

En basit anlatımla Battle Run, oyuncuların kendilerine bir karakter seçerek diğer oyuncularla yarıştığı bir oyun. Sonsuz koşu gibi ilerlese de mücadelelerimiz sırasında rakiplerimizle yoğun olarak savaşıyoruz. Bu mücadelede kullanabileceğimiz çok sayıda silah mevcut. Bunlar arasında mayınlar, meteorlar, baltalar ve roketler mevcut.

Oyunda kontrolünü üstlediğimiz karakterin görünümünü dilediğimiz gibi değiştirebiliyoruz. Bu konuda kullanabilecğeimiz çok sayıda kişiselleştirme seçeneği var. Diğer oyuncular da kendi karakterlerini diledikleri gibi kişiselleştirebiliyorlar.

Genel olarak eğlenceli bir deneyim sunan Battle Run, koşu oyunları ve aksiyon oyunları oynamaktan keyif alan Android cihaz sahiplerinin kaçırmaması gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR