Battle Towers

Battle Towers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Towers, Order ve Chaos ırkları arasındaki savaşta yer alarak savaşı kazanmaya çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir Android strateji oyunudur.

Battle Towers, yıllardır huzur içinde yaşayan fakat artık savaştan kaçamayacak duruma gelen iki ırk arasında geçecek olan savaşı kapsayan oynaması heyecanlı bir Android savaş oyunudur. Kendi stratejilerinizi oluşturarak karşı ırka karşı üstünlük kurmaya çalışacağınız oyunda zamanın nasıl geçtiğini farketmeyebilirsiniz.

Kendi askerlerinizden oluşan ordunuz ile düşmanınızın surlarına dayanarak onları yok etmeye gidebilir yada şehrinize saldıran düşmana karşı savunma yapabilirsiniz. Oyunda yer alan Chaos ve Order ırklarının kendilerine özel yetenekleri bulunmaktadır. Bu yeteneklerden faydalanarak savaşlarda üstünlük sağlayabilirsiniz. Yetenekler dışında bu ırkların kendilerine has binaları ve askerleri bulunmaktadır. Bu nedenle şehrinizi ve ordunuzu bunları düşünerek kurmalı ve stratejinizi bu şartlara göre en doğru şekilde belirlemelisiniz.

Oyunda başarılı olabilmeniz için denge ve zamanlama çok önemlidir. Bu nedenle başarı istiyorsanız hareketlerinizi 2 kere düşünerek gerçekleştirmelisiniz. Savaşlarda size verilen farklı görevleri yerine getirmelisiniz. Ayrıca savaşların zorluğunu istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Eğer savaşları çok kolay kazanmaya başlarsanız savaş zorluğunu biraz arttırarak oyunu daha heyecanlı yapabilirsiniz.

Özellikler:

  • Savunma ve hücum arasındaki denge
  • Geliştirilebilir binalar ve savaşçılar
  • Etkileyici 3 boyutlu görüntüler
  • Kolay kontrol mekanizması
  • Telefon ve tablet destğei
  • Ücretsiz

Strateji ve savaş oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa, bir de Android mobil cihazınız varsa Battle Towers oyununu hemen ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR