Bayou Island

Bayou Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bayou Island mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunu

Bayou Island eğer ilginç bir hikayeye tanık olmak ve zekanızı konuşturarak oyun oynamak isterseniz oynamaktan leyif alabileceğiniz bir mobil macera oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Bayou Island'da adını bilmediğimiz bir gemi kaptanının maceraları konu alınıyor. Gemisiyle yol alan kahramanımız yaşadığı kaza sonucu bir şekilde gizemli Bayou Island adlı adaya çıkıyor. Bu adadan kurtularak gemisine geri dönmesi gereken kahramanımız bu adada birşeylerin ters gittiğini fark ediyor ve gemisine dönebilmesi için adanın sırlarını ortaya çıkarması gerketiğini anlıyor. Biz de ona bu mücadelesinde yardımcı oluyoruz.

Bayou Island 90'lı yıllarda oynadığımız klasik point & click macera oyunlarından esinlenerek geliştirilmiş bir mobil oyun. Oyunda hikaye boyunca ilerleyebilmek için karşımıza çıkan bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bu bulmacaları çözebilmek için de adadaki farklı karakterlerle diyalog kurmamız gerekmekte. Bu karakterlerin kimi bize doğruyu söylerken, kimileri bizi bilerek yanlış yönlendirebiliyor. Hangi karkaterin doğruyu söyleyip söyleyemediğini bulmak için de dikkatimizi ve zekamızı birleştiriyoruz.

Bayou Island'da etrafı araştırarak işimize yarayacak eşyaları keşfedip toplamamız ve yeri gelince kullanmamızgerekli. Oyunun grafiklerinin başarılı olduğu söylenebilir. Bayou Island tamamen ücretsiz, oyunda herhangi bir uygulama için satın alım işlemi bulunmuyor.

YORUMLAR